Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Krąg” « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Krąg”

11 marca 2021 ośmiu uczniów Technikum Leśnego wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym – Wojna polsko-bolszewicka w XX w. Konkurs został przeprowadzony zdalnie, poprzez platformę edukacyjną. Uczestnicy mieli do napisania test składający się z 25 pytań zamkniętych bez możliwości powrotu do wcześniejszego pytania (1 punkt za poprawną odpowiedź), rozwiązywanych metodą jednokrotnego i wielokrotnego wyboru oraz jednego pytania opisowego (można było zdobyć od 0 do 8 punktów).

Mamy wreszcie wyniki!!!!!!!!

Najlepiej napisali: Paweł Walicki i Michał Lalik, którzy zdobyli po 28 punktów i otrzymali dyplomy za bardzo dobre wyniki. Dyplomy wyróżnienia otrzymali: Martina Olszowska i Emilia Jarema za 26 zdobytych punktów oraz Paweł Paciorek za 25 punktów. Natomiast pozostali uczniowie: Jakub Olejnik (23 punkty), Julia Szałaj  (23 punkty) i Kacper Łoś (20 punktów) otrzymali dyplomy uznania.

Wszystkim uczestnikom gratuluję i dziękuję za udział w konkursie, za poświęcony czas na przygotowanie się do konkursu, opracowywanie materiałów i pytań testowych dla kolegów. Rozdanie dyplomów i nagród książkowych nastąpi po rozpoczęciu nauki stacjonarnej. Oczywiście dla wszystkich po ocenie celującej z historii za udział w konkursie.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress