Wyróżnienia z okazji Dnia Edukacji Narodowej « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wyróżnienia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu dzisiejszym z okazji wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej,  nauczyciele z Podkarpacia  zostali wyróżnieni odznaczeniami państwowymi i resortowymi. Uroczystość odbyła się w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Nauczyciele Technikum Leśnego w Lesku Dawid Gołębiowski i Gracjan Fara otrzymali Medale za Długoletnią Służbę. Wyróżnionym pogratulowała i złożyła życzenia wojewoda Ewa Leniart.

Życzymy Wam wielu nowych pomysłów i zadowolenia z pracy pedagogicznej.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress