Wyróżnienie dla naszych filmowców ekologów « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wyróżnienie dla naszych filmowców ekologów

Ministerstwo Klimatu i Środowiska w ramach kampanii „Nasz Klimat” zaprosiło uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na najlepszy film edukacyjny o klimacie. Film autorstwa Karola Bratko, Kamila Dąbrowskiego i Emili Tomoń pt. „Zmień siebie, nie klimat” zdobył wyróżnienie 👍👏 w Ogólnopolskiej Video Olimpiadzie Klimatycznej. Gratulacje. 

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress