Wyruszamy w drogę… « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wyruszamy w drogę…

Wrześniowy, słoneczny dzień. Zapach babiego lata unosi się w powietrzu. Grupa uczniów z klubu turystycznego „Wędruś” wyrusza na wycieczkę. Tym razem postanawia poznać smak jazdy bieszczadzkimi drezynami. Wyjazd ze stacji Uherce Mineralne do Jankowiec i z powrotem. Po drodze tunel, pot, cudowne widoki.

Po takich emocjach grupa zwiedziła salę lekcyjną z dawnych czasów, Bieszczadzką Szkołę Rzemiosła. Nic nie przebiło widoku i szumu wodospadu. Wniosek jest prosty : podróże dają Super – Doznania !

ZF

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress