Wywiadówka klas Technikum Leśnego « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Wywiadówka klas Technikum Leśnego

W dniu 04.02.2023r. (sobota) odbędzie się szkolna wywiadówka dla rodziców/opiekunów uczniów Technikum Leśnego w Lesku. Rozpocznie się ona dla wszystkich klas o godzinie 10.00 spotkaniem ogólnym na sali gimnastycznej. Później rozejdziemy się do sal lekcyjnych na wywiadówki z wychowawcami klas. Posiedzenie Rady Rodziców o godzinie 9.00 w auli. Serdecznie zapraszamy.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress