Wywiadówka klas I-IV Technikum Leśnego « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Wywiadówka klas I-IV Technikum Leśnego

W dniu 6.11.2021r. (sobota) odbędzie się szkolna wywiadówka dla rodziców/opiekunów wszystkich klas Technikum Leśnego w Lesku. Rozpocznie się ona o godzinie 10.00 na sali gimnastycznej ZSL Lesko. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress