XII Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XII Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych

W dniach 3-5 czerwca w Zespole Szkół Leśnych w Zagnańsku odbyło się XII Forum Samorządów Uczniowskich, w którym udział wzięli przedstawiciele Samorządów wraz z opiekunami z dziewięciu szkół leśnych. W tym roku, tematem przewodnim była ekologia. Uczniowie mieli szansę  wymienić się doświadczeniami dotyczącymi zagadnień związanych z tym tematem.

Każda szkoła miała do wykonania zadanie polegające na przedstawieniu inicjatyw dotyczących ekologii, które są realizowane w  szkołach leśnych. W efekcie ich pracy powstały wspaniałe prezentacje oraz filmy, które z pewnością mogą być inspiracją dla innych. Ostatniego dnia Forum uczniowie uczestniczyli w warsztatach recyklingu „zrobić coś z niczego”. W czasie wolnym, zostaliśmy zaproszeni na wycieczkę do Zamku Królewskiego w Chęcinach oraz Centrum Nauki Leonardo da Vinci.

Mamy nadzieję, że wszyscy  dobrze bawili się na spotkaniu: dokonali wymiany doświadczeń, nawiązali nowe kontakty i zdobyli innowacyjne pomysły do dalszej pracy. Do zobaczenia za rok!

A.O.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress