XIII Forum Samorządów Uczniowskich w Starościnie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XIII Forum Samorządów Uczniowskich w Starościnie

W dniach 22-24.09.2021r. uczniowie Technikum Leśnego w Lesku: Julia Wojtanowska, Filip Kozioł, Kacper Łapa uczestniczyli w XIII Forum Samorządów Uczniowskich w Starościnie. Tematem Forum było „Wybitni leśnicy polscy – patroni szkół Leśnych”. Młodzież, przedstawiła sylwetki swoich patronów podczas konferencji naukowej, która była częścią obchodów 65-lecia Technikum Leśnego w Starościnie .  Młodzież naszej szkoły mogła też uczestniczyć w Uroczystym Ślubowaniu klas pierwszych.

Poza tradycyjnymi spotkaniami, integracją i wymianą doświadczeń Gospodarze Forum przygotowali bogaty program, między innymi wycieczkę po okolicy, zwiedziliśmy: Muzeum Twierdzy Kostrzyn, Park Narodowy- Ujcie Warty, Słońsk i Muzeum Martyrologii.

Ostatniego wieczoru Pan Wizytator w Ministerstwie Środowiska i Klimatu Zbigniew Kłosowski przedstawił Samorządom Uczniowskim wyniki ankiet przeprowadzonych
w ubiegłym roku szkolnym, które dotyczyły m.in. bezpieczeństwa w szkole i znajomości swoich praw.  Jak na tle innych szkół wypadło nasze Technikum Leśne w Lesku oraz jak przebiegała integracja i wymiana doświadczeń zapytajcie Filipa, Kacpra i Julkę 😉

Darz Bór

MM

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress