XIV Leskie Biegi im. Jana Pawła II 2018 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XIV Leskie Biegi im. Jana Pawła II 2018

W dniu 23 maja 2018 odbyły się na leskim stadionie  XIV Biegi im. Jana Pawła II organizowane przez Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Leskie Centrum Edukacji, Sportu i Promocji. W biegu na 1200  metrów udział wzięli: Paweł Raś, Hubert Maślany, Karol Bil, Michał Segiet, Piotr Wierciński, Dominik Józefczyk, Konrad Chłopek, Paweł Paciorek, Konrad Siemiątkowski i Maciej Lorenc. Najlepszy wynik osiągnął Hubert Maślany z klasy II b zajmując III miejsce.


Uczennice naszej szkoły jak co roku włączyły się w pomoc w biurze zawodów.

Serdeczne podziękowania za zaangażowanie  dla Basi Patulak, Karoliny Tchoryk oraz Justyny Typer.

Zawodnikom gratuluję i dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły.

MM

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress