XIV Turniej Wędkarski « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XIV Turniej Wędkarski

W dniu 19 września 2017r. odbył się XIV Turniej Wędkarski Uczniów ZSL w Lesku (na Zalewie Solińskim w Polańczyku). W zawodach wzięło udział 43 uczniów ze wszystkich klas. Po przybyciu na miejsce nastąpiła odprawa (wyjaśnienie regulaminu). Największą rybę złowił – Bartłomiej Maślany – 28,5 cm. Wyniki XIV Turnieju Wędkarskiego Uczniów ZSL w Lesku:

a)      Kategoria dziewczęta

Imię i nazwisko Miejsce Punkty Ilość ryb Klasa
Ewelina Czycz I 515 pkt. 3 IIIA

 

b)      Kategoria zrzeszony

Imię i nazwisko Miejsce Punkty Ilość ryb Klasa
Grzegorz Racibor I 915 pkt. 41 IVA
Bartłomiej Maślany II 795 pkt. 2 IA
Jakub Miszczyszyn III 700 pkt. 17 IVB

 

c)      Kategoria niezrzeszony

Imię i nazwisko Miejsce Punkty Ilość ryb Klasa
Łukasz Kowal I 745 pkt. 20 IA
Maciej Lorenc II 720 pkt. 5 IB
Mateusz Gac III 690 pkt. 17 IVA

 

Największą rybę złowił – Bartłomiej Maślany – 28,5 cm.

Nad prawidłowością zawodów czuwali: Pan Marian Brzezowski (Prezes Koła Wędkarskiego „Lipień” w Lesku), Pan Ryszard Słotwiński (główny sędzia), Pan Józef Grądziowski (gospodarz koła), ks. Przemysław Macnar, Pan Zygmunt Folwarski.

ZF

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress