XIX Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XIX Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju.

25.05.2019r. odbył się XIX Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju. Zespół z Technikum Leśnego w Lesku zaprezentował się na wysokim poziomie. Bartłomiej Blok  zajął II miejsce w kategorii solowej w klasie „C”. Na podium  w klasie „B” uplasował się Konrad Siemiątkowski  zajmując II miejsce oraz Hubert Inglot III miejsce. Zespoły klasy „C” i „B” zdobyły II i III miejsce. Mając tak dobrą kondycję muzyczną nie przestajemy ćwiczyć , aby uzyskać dobre miejsca na Konkursie Ogólnopolskim.

                                                                                                                                                   Darz Bór

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress