XLII OMTTK – Eliminacje Wojewódzkie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XLII OMTTK – Eliminacje Wojewódzkie

Tegoroczna edycja Turnieju (15 – 17.05.2014r. ) realizowana była w ramach projektu „Rok szkolny w ruchu” ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji. Celem Turnieju było poznanie i popularyzowanie przez młodzież piękna Ziemi Ojczystej, jej przeszłości i przyszłości; upowszechnienie krajoznawstwa i turystyki; wymiana doświadczeń.

    ZSL w Lesku reprezentowała drużyna w składzie:

– Krzysztof Orłowski,

–  Rafał Rzeszutek,

– Paweł Słaby.

Turniej składał się z 2 części : teoretycznej i praktycznej.

W części teoretycznej zostały przeprowadzone testy wiedzy obejmującej

zagadnienia : krajoznawcze ( pytania o woj.  podkarpackim

i zachodniopomorskim ), turystyczne, topograficzne, prozac 20 mg side effects online order prozac 10mg street value prozac 80 mg anxiety side efdects 40 mg prozac . prozac 5 mg reviews 10 mg en espanol z zakresu

ruchu drogowego, związane z wiedzą lioresal 25mg, purchase lioresal, purchase lioresal online, generic lioresal, order lioresal online, baclofen tablets , order baclofen . o udzielaniu pierwszej pomocy.

Część praktyczna obejmowała : turystyczne ABC ( mierzenie

odległości i wysokości w terenie, grę  azymutową, atrakcje turystyczne

woj.  podkarpackiego i zachodniopomorskiego, rozpoznawanie

roślin i zwierząt  ) ; samarytankę ( praktyczne udzielanie pierwszej more info about `prednisone 40 mg price` eye drops prednisone price canada; generic prednisone for cats – prednisone cheap prednisone price in pakistan pomocy

z zastosowaniem apteczki ) ; turystyczny rower.

Nie odbył się turystyczny marsz na orientację.

 

                                                          F.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress