XV Biegi im Jana Pawła II na leskim stadionie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XV Biegi im Jana Pawła II na leskim stadionie

W 1 czerwca 2022r. odbyły się na leskim stadionie XV Biegi im Jana Pawła II. W biegach wzięło udział ok 500 uczniów z Gminy Lesko w wieku od 6 do 19 lat. Uczniowie naszej szkoły nie tylko brali udział w rywalizacji, ale również włączyli się w pomoc przy organizacji biegu. Pracowaliśmy w biurze zawodów, zapisując wyniki, wypisując dyplomy, wręczając medale, podając wodę a na koniec pomogliśmy posprzątać i poskładać sprzęt.

W biegu na 800 metrów wystartowało 11 uczniów z naszej szkoły. Najlepiej spisali się zajmując II  miejsce na podium: Emilia Jarosz z I A i Jakub Stadnik z III GIB.

Serdecznie gratulujemy biegaczom świetnej formy oraz dziękujemy panie Marcie Michalskiej za zorganizowanie wyjścia. Był to aktywny Dzień Dziecka,  pełen wrażeń i emocji.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress