XV Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Biłgoraj « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XV Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Biłgoraj

30.05.2015r. odbył się XV Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju. Zespół sygnalistów z Zespołu Szkół Leśnych w Lesku zaprezentował się na wysokim poziomie zajmując pierwsze miejsca w kategorii solowej jak i zespołowej. Pierwsze miejsce w kategorii solowej w klasie C zajął Grzegorz Mielniczek.

Na pierwszych miejscach uplasowały się także dwa nasze zespoły „Tropem Rysia” w klasie C i „Tropem Wilka” w klasie B.

Ciesząc się z wysokich wygranych zbieramy się do dalszych ćwiczeń i prób do osiągnięcia kolejnych sukcesów.

Darz Bór

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress