XV Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Biłgoraj « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XV Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Biłgoraj

30.05.2015r. odbył się XV Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju. Zespół sygnalistów z Zespołu Szkół Leśnych w Lesku zaprezentował się na wysokim poziomie zajmując pierwsze miejsca w kategorii solowej jak i zespołowej. Pierwsze miejsce w kategorii solowej w klasie C zajął Grzegorz Mielniczek.

Na pierwszych miejscach uplasowały się także dwa nasze zespoły „Tropem Rysia” w klasie C i „Tropem Wilka” w klasie B.

Ciesząc się z wysokich wygranych zbieramy się do dalszych ćwiczeń i prób do osiągnięcia kolejnych sukcesów.

Darz Bór

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress