XVIII Turniej Wędkarski Uczniów ZSL w Lesku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XVIII Turniej Wędkarski Uczniów ZSL w Lesku

„Pada deszcz, bierze leszcz”, „Wiatr od Szweda, siedzenie nic  nie da”, „Wiatr z góry, ryba do dziury”, „Woda mgli, ryba śpi”, „Na fali okoń wali”. W dniu 19.09.2019 roku nad Zalewem Solińskim (obok promu w Polańczyku) odbył się XVIII Turniej Wędkarski Uczniów ZSL w Lesku. Zawody przeprowadzono w 3 kategoriach: dziewczęta, zrzeszony i niezrzeszony.

Po przyjeździe do Polańczyka   organizatorzy – członkowie Zarządu Koła Wędkarskiego „ Lipień” w Lesku  ( Pan Marian Brzezowski, Pan Ryszard Słotwiński, Pan  Aleksander  Grądziowski)  – przeprowadzili odprawę wśród uczestników, zapoznali ich z regulaminem i zasadami. Następnie przeprowadzono losowanie stanowisk.  Po losowaniu wszyscy udali się na wyznaczone miejsca i rozpoczęła się zacięta rywalizacja. Kto będzie miał szczęście, umiejętności i doświadczenie? …

Wyniki XVIII Turnieju Wędkarskiego

Kategoria „ DZIEWCZĘTA”

I – miejsce – Emilia Jarema –380 pkt – klasa  I ap.

Kategoria „ ZRZESZONY”

I – miejsce – Paweł Weimer –720 pkt –  klasa I ag.

II – miejsce – Kacper Skubiński – 690 pkt –  klasa III a.

III – miejsce – Jakub Wawrzonek –  648 pkt – klasa – I bg.

Kategoria „ NIEZRZESZONY”

I miejsce – Patryk Śnieżek – 320 pkt –  klasa I bp.

NAJWIĘKSZĄ RYBĘ złowił – Jakub Więch – klasa I bp.

 Serdeczne PODZIĘKOWANIE składam:

 – Zarządowi Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku (za ufundowanie pucharów i nagród rzeczowych).

 – Opiekunom turnieju – Pani Jadwidze  Gawlewicz, Pani Alicji Kantor, Panu Marianowi Gawlik.

 –  Zarządowi Koła Wędkarskiego „ Lipień” w Lesku za współorganizację, ufundowanie  posiłku dla uczestników.

ZF

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress