XVIII Turniej Wędkarski Uczniów ZSL w Lesku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XVIII Turniej Wędkarski Uczniów ZSL w Lesku

„Pada deszcz, bierze leszcz”, „Wiatr od Szweda, siedzenie nic  nie da”, „Wiatr z góry, ryba do dziury”, „Woda mgli, ryba śpi”, „Na fali okoń wali”. W dniu 19.09.2019 roku nad Zalewem Solińskim (obok promu w Polańczyku) odbył się XVIII Turniej Wędkarski Uczniów ZSL w Lesku. Zawody przeprowadzono w 3 kategoriach: dziewczęta, zrzeszony i niezrzeszony.

Po przyjeździe do Polańczyka   organizatorzy – członkowie Zarządu Koła Wędkarskiego „ Lipień” w Lesku  ( Pan Marian Brzezowski, Pan Ryszard Słotwiński, Pan  Aleksander  Grądziowski)  – przeprowadzili odprawę wśród uczestników, zapoznali ich z regulaminem i zasadami. Następnie przeprowadzono losowanie stanowisk.  Po losowaniu wszyscy udali się na wyznaczone miejsca i rozpoczęła się zacięta rywalizacja. Kto będzie miał szczęście, umiejętności i doświadczenie? …

Wyniki XVIII Turnieju Wędkarskiego

Kategoria „ DZIEWCZĘTA”

I – miejsce – Emilia Jarema –380 pkt – klasa  I ap.

Kategoria „ ZRZESZONY”

I – miejsce – Paweł Weimer –720 pkt –  klasa I ag.

II – miejsce – Kacper Skubiński – 690 pkt –  klasa III a.

III – miejsce – Jakub Wawrzonek –  648 pkt – klasa – I bg.

Kategoria „ NIEZRZESZONY”

I miejsce – Patryk Śnieżek – 320 pkt –  klasa I bp.

NAJWIĘKSZĄ RYBĘ złowił – Jakub Więch – klasa I bp.

 Serdeczne PODZIĘKOWANIE składam:

 – Zarządowi Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku (za ufundowanie pucharów i nagród rzeczowych).

 – Opiekunom turnieju – Pani Jadwidze  Gawlewicz, Pani Alicji Kantor, Panu Marianowi Gawlik.

 –  Zarządowi Koła Wędkarskiego „ Lipień” w Lesku za współorganizację, ufundowanie  posiłku dla uczestników.

ZF

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress