XX Turniej Wędkarski « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XX Turniej Wędkarski

W dniu 20.10.2022 roku odbył się XX Turniej Wędkarski Uczniów ZSL w Lesku (Wołkowyja). Zbiórka zawodników odbyła się przed Internatem. Następnie wszyscy udali się na miejsce zawodów. Odprawy dokonali – Pan Ryszard Słotwiński (sędzia), Pan Józef Grąziowski. Po wylosowaniu numerów zawodnicy udali się na wyznaczone stanowiska. Uczestnicy wykazali się profesjonalizmem, wieloletnim doświadczeniem, chęcią zwycięstwa i współzawodnictwa.

Natura ukazała swoją Moc i Potęgę! Po raz pierwszy w historii Zawodów Wędkarskich  Uczniów ZSL w Lesku – nikt nie złowił ryby! Będzie to motywacją do tego, aby w kolejnym turnieju odnieść Majestatyczne zwycięstwo!

Podziękowanie (za pomoc przy organizacji turnieju) kieruję do: Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZSL w Lesku, Pana Zbigniewa Pawłowskiego (Nadleśniczego Nadleśnictwa Lesko), Pana Wojciecha Jankowskiego (Kierownika Praktyk Zawodowych w Nadleśnictwie Lesko), Pani Jadwidze Gawlewicz. Do zobaczenia na kolejnym turnieju!

ZF

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress