XXII Rykowisko Karpackie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XXII Rykowisko Karpackie

Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Zagórskiej w Zagórzu rozpoczęło się XXII Rykowisko Karpackie, po której nastąpił przemarsz pocztów sztandarowych i zaproszonych gości na miejsce uroczystości. Całą uroczystość rozpoczął sygnał myśliwski „Powitanie” odegrany  przez Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Technikum Leśnego w Lesku.

Było mnóstwo atrakcji, pyszne jedzenie, świetna muzyka, dużo konkursów i pogoda dopisała.

W konkursie Sygnalistów Myśliwskich w kategorii indywidualnej uczniowie z Technikum Leśnego w Lesku zaprezentowali się bardzo dobrze i wytrąbili miejsce na podium:

1 miejsce zajął Hubert Inglot

2 miejsce Konrad Siemiątkowski

3 miejsce Paweł Gilewski reprezentując Lasy Państwowe Nadleśnictwo Komańcza.

Najmłodszym uczestnikiem konkursu w historii Rykowiska Karpackiego był Adaś Kobrzyński.

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress