XXIII Konkurs Poezji Religijnej « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XXIII Konkurs Poezji Religijnej

Dnia  27 Listopada 2013r. w Lesku odbył się pierwszy etap  XXIII Konkursu Poezji  Religijnej. Do wyboru były  3 kategorie: recytacja, poezja śpiewana, monodram. W konkursie tym wzięła udział uczennica naszej szkoły Monika Juda z klasy II b wybierając monodram.Postawiła sobie wysoką poprzeczkę tworząc własny tekst pt: „Znajdźcie samych siebie”. Po pierwszym występie jako jedyna ze Szkół w Lesku zakwalifikowała się do etapu finałowego.

Dnia 13 grudnia2013 r. pojechaliśmy do Sędziszowa Małopolskiego. Mogliśmy tam zobaczyć najlepszych z najlepszych (50 uczestników), bardzo wysoki poziom niósł za sobą ogromną rywalizację. Duży wkład własny uczennicy i pomoc ks. Stanisława Sygnarowskiego pomogły nam zdobyć wyróżnienie. dapoxetine is used as a treatment for premature ejaculation. dapoxetine order china scam. medication guide. purchase dapoxetine online! Pomimo tego iż nie stanęliśmy na podium jesteśmy zadowoleni że zaszliśmy tak daleko.

Zdobyte doświadczenie miejmy nadzieję zaowocuje w przyszłości. A Monice gratulujemy odwagi i detreminacji.

buy estrace cream online no prescription . 17 beta estradiol estradiol 1 mg reviews how long does it take for flagyl to dissolve estradiol gel buy uk estradiol 1mg 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress