XXVI Targi „Agrobieszczady” 2022 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XXVI Targi „Agrobieszczady” 2022

W ostatnią sobotę i niedzielę lipca  Zespół Szkół Leśnych w Lesku w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym (Starostwem w Lesku; Nadleśnictwami- Lesko, Bircza, Cisna, Baligród, Komańcza, Lutowiska, Stuposiany; Dyrekcją RDLP w Krośnie) uczestniczył w Targach Turystyki, Leśnictwa i Produktu Lokalnego. Podczas Targów ZSL w Lesku prowadził zbiórkę pieniężną dla uczniów Szkoły Leśnej z Bolechowa w Ukrainie. Wielki sukces odnieśli uczniowie Technikum Leśnego w Lesku podczas IV Międzynarodowych Zawodów Drwali „Młodzi Drwale Karpat”.

  • Michał Misieczko – zajął I miejsce w konkurencji – ścinka, II miejsce indywidualnie.
  • Kacper Łapa – zajął I miejsce w konkurencji – okrzesywanie, IV miejsce indywidualnie.

Gratulujemy Uczniom i ich Opiekunom.

ZF

IMG_1824-Copy

Image 1 of 12


Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress