XXXVIII Okręgowe Eliminacje OWiUR « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

XXXVIII Okręgowe Eliminacje OWiUR

W dniach 11-12 kwietnia 2014r. w ZSRCKU w Żarnowcu odbyły się  XXXVIII Okręgowe Eliminacje Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w których startujemy w bloku: Leśnictwo.  Do zmagań przystąpiło prawie 180 uczestników, w dziewięciu blokach tematycznych, z 6 województw południowej i centralnej Polski.

Technikum Leśne w Lesku reprezentowali uczniowie klas IV Mariusz Obszarny i Grzegorz Semczak.

Wykazali się oni bardzo dobrym przygotowaniem, wysokim poziomem wiedzy teoretycznej oraz praktycznymi umiejętnościami rozpoznawania: ptaków Polski, owadów i ich żerowisk oraz grzybów patogenicznych.

Po dwóch etapach zmagań, najwyżej z naszych reprezentantów uplasował się Mariusz Obszarny, zajmując ostatecznie 4 miejsce. Naszym uczniom (absolwentom) gratulujemy i życzymy aby doświadczenia zdobyte podczas przygotowań i samej olimpiady, zaprocentowały niedługo w trakcie nauki na uczelni wyższej.

Wszystkich chętnych, którzy chcą w przyszłości reprezentować ZSL Lesko w Olimpiadzie OWIUR zapraszamy do współpracy- informacje na „Zamiejscowej Katedrze…”

priligy 30mg price – priligy dapoxetine buy online priligy price in malaysia uk buy dapoxetine canada; dapoxetine online store – buy priligy london priligy 

pJ off label uses generic lioresal online baclofen wo kaufen intrathecal pump cp pump safety mri. que contiene el koorts baclofen glutamate lioresal laroxyl opiate

check estrace 0.01 % price comparisons before you buy estrace 0.01 % online. read verified estrace reviews from licensed canada pharmacies.

nn1

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress