XXXVII Olimpiada OWIUR « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

XXXVII Olimpiada OWIUR

19 i 20 kwietnia bieżącego roku w ZSCKR w Nakle Śląskim odbył się finał eliminacji okręgowych olimpiady OWIUR. Technikum Leśne w Lesku reprezentowali uczniowie klasy IVb Paweł Maciołek, Ernest Mętel oraz IIIa Krystian Przykopiec. Zostali oni zakwalifikowani do udziału w etapie regionalnym, w bloku: Leśnictwo, po 2 etapowych eliminacjach szkolnych.

W krakowskim okręgu wystartowało 16 uczestników z 7 szkół prowadzących kształcenie w zawodzie technik leśnik.

order dapoxetine online no prescription best prices. men’s health. erection packs, online drug shop, asthma, low prices.

Tegoroczna olimpiada obejmowała sprawdzenie wiedzy teoretycznej (test) oraz praktycznych umiejętności rozpoznawania: ptaków, nasion, siewek drzew leśnych oraz owadów.

Przedstawiciele Zespołu Szkół Leśnych w Lesku zaprezentowali wysoki poziom a najlepiej spisał się buy doxycycline online, doxycycline hyclate diverticulitis, doxycycline hyclate dosage harm fetus can treat h pylori will doxycycline work for sinus infection Ernest Mętel, który zajął najbardziej nielubiane wśród zawodników 4 miejsce. Gratulujemy uzyskanego wyniku !

where to buy zyban louisiana – buy brand zyban online ach overnight uk. ?mourningthat ?2013, ??4 – 03:39 ??? it is shipped for your requirements by mail …

Kolejne eliminacje szkolne do etapu okręgowego olimpiady zostaną rozegrane w październiku 2013r. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy leśnej oraz reprezentowania Naszej Szkoły.

Piotr Janusz

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress