Z życia internatu « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Zakwaterowanie wirtualny spacer ZSL Lesko
Aktualności:

Zdecydowałeś że chcesz dołączyć do Technikum Leśnego ?

7 czerwca, 2023 | Przeczytaj całość »

Spotkanie profilaktyczno-edukacyjne.

Pod koniec maja w Internacie odbyło się spotkanie edukacyjno-profilaktyczne z Panią Katarzyną Szarek i Panem Zygmuntem Mazurkiewiczem-Kuratorami Sądowymi Sądu Rejonowego w Lesku. Celem spotkania było uświadomienie wychowankom konsekwencji prawnych czynów karalnych. Podczas zajęć omówiono zachowania ryzykowne,

3 czerwca, 2023 | Przeczytaj całość »

Pożegnanie Wychowanków z klas IV

W dniu 27.04.2023r. w świetlicy internackiej odbyło się uroczyste pożegnanie Wychowanków z klas IV. Tradycyjnie część artystyczną dla absolwentów przygotowały młodsze koleżanki i koledzy. Czwartoklasiści usłyszeli wiele ciepłych, nostalgicznych i refleksyjnych słów, zawartych w wierszach i dedykowanych im piosenkach. Nie zabrakło zabawnych i żartobliwych momentów.

5 maja, 2023 | Przeczytaj całość »

Liga Internacka w Piłce Nożnej Halowej

Rozgrywki Internackiej Ligii w Piłce Nożnej Halowej w roku szkolnym 2022/23 zakończone. Za nami dwie kolejki i 59 rozegranych meczy. Każda z sześciu drużyn miała do rozegrania 10 spotkań. Walka o podium toczyła się do ostatniego gwizdka. Królem strzelców tegorocznych rozgrywek z 125 golami został Szymon Brodzicki z klasy IV SPA

28 kwietnia, 2023 | Przeczytaj całość »

Szachowe Mistrzostwa Internatu

W dniu 25.04.2023r. jak co roku odbyły się Szachowe Mistrzostwa Internatu. W zawodach wystartowało 12 uczniów. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Po emocjonujących szachowych pojedynkach ostatecznie zwyciężył Konrad Kamiński (IVSPB) 10pkt, II miejsce – Maciej Wojdyło ( IVSPA) 10pkt, III miejsce – Oskar Misiorowski

26 kwietnia, 2023 | Przeczytaj całość »

„Dni Otwarte” w Zespole Szkół Leśnych w Lesku

Zespół Szkół Leśnych w Lesku zorganizował dla uczniów szkół podstawowych oraz zainteresowanych osób „Dni Otwarte” (w soboty  1/15/22 kwietnia, 18 kwietnia we wtorek). Podczas „Dnia Otwartego” 18 kwietnia – odwiedzający naszą Szkołę (między innymi z Przemyśla, Oleszyc, Baligrodu, Berezki, Komańczy, Zagórza, Starej Wsi) – mogli:

25 kwietnia, 2023 | Przeczytaj całość »

Dni Otwarte 2023 w Technikum Leśnym w Lesku

25 marca, 2023 | Przeczytaj całość »

Dyskoteka walentynkowa w Internacie

W dniu 15 lutego w Internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku, po kolacji, odbyła się dyskoteka walentynkowa zorganizowana przez Młodzieżową Radę Internatu. Mieszkańcy Internatu bawili się na udekorowanej balonami i lametami świetlicy. W trakcie dyskoteki wychowankowie mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia na specjalnie przygotowanej do tego celu ściance.

23 lutego, 2023 | Przeczytaj całość »

Walentynki w Technikum Leśnym

Dnia 14.02 w ZSL Lesko odbyły się obchody Święta Zakochanych- Walentynek. Dzień ten był dniem bez munduru, a Samorząd Uczniowski zorganizował Pocztę Walentynkową. Obdarzeni miłymi liścikami zostali uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej leśnej szkoły. Ponadto każdy dostał słodki upominek od Samorządu.

20 lutego, 2023 | Przeczytaj całość »
Strona 1 z 2412345...1020...Ostatnia »

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress