Zabawa andrzejkowa w internacie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Zabawa andrzejkowa w internacie

W dniu 28.XI.2013r odbyła się w internacie Technikum Leśnego w Lesku zabawa andrzejkowa z udziałem zespołu muzycznego „ Leśne grajki”. W zespole grają:  ks. Stanisław Sygnarowski, mgr Tadeusz Mroczkowski, Ewa Kamińska, Maciej Atemborski, Przemysław Baran, Dominika Mleczko, Grzegorz Budziak, śpiew – Barbara Galant. Wystrój sali zapewniły Panie mgr Beata Chytła, mgr Jadwiga Gawlewicz.
W przerwie rozpoczęto wróżby tj. „lanie wosku”, „serce z imionami”, „kubki”.
Wszystkie wróżby cieszyły się dużym zainteresowaniem i wzbudzały wiele pozytywnych emocji.

what does baclofen for knee pain look like . baclofen for drinking coupon baclofen for spinal cord injury medication coupon buy baclofen 20 

buy estrace online, estrace cream cost costco costco , costco estrace cost. Opracował Bogdan Paszkiewicz

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress