Zagłosuj na „Wincentego”! prośba do uczniów TL « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Zagłosuj na „Wincentego”! prośba do uczniów TL

Szanowna Pani Dyrektor, Szanowni Uczniowie Technikum Leśnego w Lesku. Z upoważnienia Pana Dyrektora Edwarda Balwierczaka, uprzejmie informuję, że dąb „Wincenty” rosnący w lasach Nadleśnictwa Dukla znalazł się w finale plebiscytu Drzewo Roku 2014.

W związku z tym zwracam się do Pani Dyrektor i Uczniów TL w Lesku  z gorącą prośbą o oddanie na niego głosu, tym bardziej, że jest to drzewo z naszych lasów i w dodatku jako jedyne z Podkarpacia znalazło się w finale.

Dzięki głosom leśników może stać się bardziej znane, zajmując wysokie miejsce w finałowym plebiscycie. Obecnie jest na drugim miejscu! Walczymy dalej aż do końca czerwca!!!!!

 Drzewo Roku 2014 – głosujcie na „Wincentego”!

Głosowanie internautów na Drzewo Roku 2014 trwać będzie od 1 do 30 czerwca. Przypominamy, że o tytuł ten ubiega się dąb „Wincenty”, rosnący nad stawem w Dębinie. Prosimy więc o Państwa głosy.

Jak głosować?

§       Wejdź na www.drzeworoku.pl.

§       Wybierz drzewo, na które chcesz głosować – w tym przypadku dąb „Wincenty”- poprzez kliknięcie w miniaturkę w dolnej części ekranu.

§       Kliknij Głosuj (drzewko w prawym dolnym rogu zdjęcia) – pojawi się okno dialogowe, w którym należy zaakceptować regulamin konkursu i kliknąć OK.

buy prednisone with no prescription . pain relief|muscle relaxant. no prescription required, guaranteed shipping, fast worldwide shipping.

§       Podaj adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem, który musisz kliknąć, aby zatwierdzić głos (gdyby z jakiegoś powodu link nie zadziałał, kliknij w http://drzeworoku.pl/valid.php cheapest prices pharmacy. buy dapoxetine online pharmacy. fastest shipping, dapoxetine price. i wprowadź adres e-mail i klucz otrzymany w wiadomości)

§       Następnie przepisz tekst z obrazka, aby uwiarygodnić swój głos.

§ order amoxil online cheap amoxil amoxil buy online        Po akceptacji głosu, pojawia się on automatycznie na stronie konkursu.

Niedozwolone praktyki:

§       Głosowanie przy użyciu robotów internetowych.

§       Używanie narzędzi do tworzenia tymczasowych adresów e-mail.

§       Używanie generatorów adresów e-mail.

§       Używanie wielu adresów prowadzących do jednej skrzynki.

Uwaga! cipro liver buy cipro

Wielokrotne głosowanie z jednego nr IP jest dozwolone tylko w przypadku szkół, organizacji, urzędów, rodzin, gdzie wiele osób korzysta z jednego komputera.

 ________________________________________

Edward Marszałek

rzecznik prasowy RDLP w Krośnie

tel.: 13 43 73 911  kom.: 600 972 096

e-mail: edward.marszalek@krosno.lasy.gov.pl buy dapoxetine sweden – fast cheap relief of any symptoms. quality medical help and security. discover our generous discounts and treat that condition sooner.

Dąb Wincenty

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress