Zagospodarowanie terenu wokół internatu « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Zagospodarowanie terenu wokół internatu

Po zakończeniu termomodernizacji przyszedł czas na uporządkowanie terenu wokół internatu. Dzięki współpracy z Panem Robertem Tańculą, który podarował szkole sadzonki ogrodowe i był również autorem projektu zieleni został obsadzony teren z północnej strony internatu. W pracach ogrodowych pomagali uczniowie z klasy pierwszej: Konrad Tańcula, Aleksander Lisze, Wiktor Sikora, Krzysztof Chruściel.

Serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Tańculi oraz uczniom za trud włożony w wykonanie projektu, który poprawi estetykę terenu zieleni.

lioresal gravidanza in back pain para que sirve baclofen 10mg on a drug test intrathecal uk. spritze apo ingredients baclofen online ohne rezept side effects 

Kierownik internatu

order generic atarax online no prescription, only certified, first class drugs on offer! purchase atarax

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress