Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich dzień 23 czerwca 2017r. – dzień zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Na tą uroczystość przybyli  zaproszeni Goście: Pan Jacek Gałuszka – Naczelnik Wydziału Kadr w RDLP w Krośnie, Pan Józef Kosiba Nadleśniczy Nadleśnictwa Lesko, a także Pan Bogusław Sitko Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku.

Uroczysta Msza Święta odbyła się w tym roku wcześniej tj. w środę 21 czerwca, ale miała wyjątkowy charakter, gdyż miała miejsce, tak jak rok temu, w ogrodzie botanicznym.

Na początku, Pani Dyrektor dokonała podsumowania pracy w  minionym roku szkolnym, zwracając uwagę na wyniki w nauce i frekwencję poszczególnych klas. Tego dnia uczniom zostały wręczone nagrody  za ich pracę, odniesione sukcesy i wzorową frekwencję ufundowane przez RDLP, Nadleśnictwo Lesko i Radę Rodziców.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali następujący uczniowie: Jakub Miszczyszyn  – 5,15, Julia Dyląg – 5,05, Bartłomiej Dydyński –  5,00, Aleksandra Jaromi – 4,95, Iwona Dębińska – 4,89, Weronika Wójcik – 4,85, Alicja Krawiec – 4,79, Hubert Bobak – 4,77.  Uczniowie ci, otrzymali również nagrody za najlepsze wyniki w nauce, w postaci jednorazowych stypendiów ufundowanych przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół  Leśnych w Lesku.

Wśród Uczniów znaleźli się tacy, którzy nie opuścili ani jednego dnia w szkole podczas całego roku szkolnego, a ich 100% frekwencja również zasłużyła na nagrody, byli to: Artur Niemiec III a, Łukasz Hawranik III a, Lucjan Gładysz II a, Jakub Andreasik II b.

Podczas uroczystości wręczano Uczniom brązowe, srebrne i złote odznaki za wyniki w nauce – „Primus Inter Pares”. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym roku szkolnym.

Za nami kolejny rok ciężkiej, wytrwałej pracy, po której nadszedł czas odpoczynku od książek, zeszytów, dzwonka, porannego wstawania. Na ten czas życzymy wszystkim udanego wypoczynku, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

                                                                                                       Darz Bór!

Statystyki- podsumowanie roku 2016/2017

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress