Zakończenie roku szkolnego klas IV « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Zakończenie roku szkolnego klas IV

Kolejny rocznik opuścił mury Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. W piątek 28 kwietnia 2017 roku odbyło się oficjalne pożegnanie tegorocznych maturzystów. Część oficjalną rozpoczęła Pani Dyrektor Jadwiga Szylak powitaniem zaproszonych gości w osobach: Nadleśniczego Nadleśnictwa Lesko Pana Józefa Kosiby, Z-cy Dyrektora ds. Gospodarki Leśnej RDLP Krosno Pana Marka Mareckiego, Przewodniczącego Związku Zawodowego Leśników Polskich Okręgu Krośnieńskiego Pana Ireneusza Żelaznego, Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Waldemara Kochanowicza oraz tegorocznych absolwentów i ich rodziców, którzy przybyli na uroczystość.

Po przemówieniach Pani Dyrektor i zaproszonych gości, nastąpiło wręczenie nagród za osiągnięcia naukowe oraz pracę na rzecz szkoły.

Nagrodami książkowymi wyróżnieni zostali uczniowie: Kacper Nabożny, Mateusz Nawrot, Norbert Faliszek, Mateusz Izdebski, Łukasz Serdeczny, Rafał Rzeszutek, Adrianna Perduta, Hubert Stach, Bartłomiej Ogiela, Bartłomiej Leńczyk, Paweł Słaby, Mateusz Puzio, Hubert Dydyński, Jakub Steinmetz, Sylwester Feńczak, Andrzej Sudoł, Bogdan Łoszycia, Tomasz Borukało, Rafał Kochanowicz, Dominika Mleczko, Arkadiusz Kalisz.

Stypendium naukowe Rady Krajowej Związku Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej dla 2 pierwszych osób z najwyższą średnia ocen z przedmiotów zawodowych – w wysokości 750 zł każdy otrzymali Kacper Nabożny oraz Kamil Michalski.

Odznaki za szczególne osiągnięcia na rzecz szkoły otrzymali: Rafał Rzeszutek, Hubert Dydyński oraz Mateusz Izdebski.

Nagrodę specjalną za działalność na rzecz Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku otrzymał Rafał Rzeszutek

Nagrodami wyróżnieni zostali również Sygnaliści Myśliwscy oraz uczniowie z zespołu muzycznego: Dydyński Hubert, Guzik Roger, Buda Mateusz, Rzeszutek Rafał, Mleczko Dominika,  Zygora Sebastian, Faliszek Norbert, Feńczak Sylwester,

Dyplomy i nagrody od Pani Dyrektor Ewy Zielińskiej z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie za dar krwi otrzymali: Pani Agnieszka Węglicka, Magdalena Mastalerz, Kamila Cynk, Winiarski Konrad, Bartłomiej Leńczyk, Serdeczny Łukasz, Hubert Stach, Marcin Jureczko, Mateusz Nawrot, Kacper Nabożny.

Część oficjalna zakończyła się pożegnalnym przemówieniem i podziękowaniami  Norberta Faliszka  z klasy czwartej oraz wręczeniem kwiatów nauczycielom .

Następnie rozpoczęła się część artystyczna, którą przygotowały klasy III wspólnie ze swoimi wychowawcami, aby z humorem pożegnać starszych kolegów i koleżanki. Wystąpienie klas III rozpoczęła Gala wręczenia „Medali Złotych Liści” dla uczniów z klasy IV, którzy przez cztery lata wyróżniali się swoją postawą, osiągnięciami oraz  poczuciem humoru. Następnie w krótkim skeczu uczniowie przypomnieli starszym kolegom cztery lata w Technikum Leśnym.

Na zakończenie tej uroczystości – już absolwenci ZSL w Lesku, zebrali się na środku by odśpiewać  Hymn Leśnika oraz pożegnać się ze sobą.

Tegorocznym absolwentom życzymy zdania czekających ich egzaminów oraz samych sukcesów w przyszłości.

Darz Bór! dla absolwentów rocznika 2017

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress