Zarząd Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Zarząd Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016

W dniu 23.10.2015r. na uroczystym apelu Przewodniczący Szkoły Grzegorz Płaza przedstawił społeczności uczniowskiej nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego. Zastępcą Przewodniczącego został Rafał Rzeszutek, Skarbnikiem – Norbert Faliszek,  Sekretarzem – Weronika Wójcik. Przypomnijmy, że wybory odbyły się 12.10.2015r., kandydaturę Grzegorza Płazy na Przewodniczącego Szkoły zaakceptowało 141 uczniów naszej szkoły.

Życzę nowo wybranemu Zarządowi wytrwałości i owocnej pracy na rzecz Zespołu Szkół Leśnych w Lesku.

Zapraszam wszystkich uczniów do współpracy. Czekam na Wasze pomysły !!!

Marta Michalska-Konik – opiekun SU

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jedna odpowiedź do “Zarząd Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016”

  1. starywyjadacz pisze:

    co to za piekna czarnulka 😀

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress