Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Zawiadomienie (ogłoszenie) o wyborze najkorzystniejszej oferty. Dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Numer sprawy: 342-01/14 Nazwa zadania:  „Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych na zadanie: Termomodernizacja budynków ZSL w Lesku” realizowanego w ramach Programu priorytetowego System Zielonych Inwestycji (GIS – Greek Investment Scheme) Część 5) Zarządzanie energią w budynkach wybranych podmiotów sektora finansów publicznych.

where to buy dapoxetine online. bread crumbs or cocoa, or sugar of milk powder , or salep decoctions as was also the case in the homeopathic ward[31] buy 

1. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 1 Prawa zamówień publicznych Zamawiający informuje, że w prowadzonym postępowaniu wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:

Piotr Galik Obsługa techniczna inwestycji i wycena nieruchomości ul. Wolna 8/2, 38-500 Sanok

all these perfectly constructed forms, so various among buy paroxetine no prescription, or among themselves and so nicely from atarax uses, or from each other… acquire atarax

Zobacz pełną treść ogłoszenia dec 26, 2014 – active ingredient: baclofen . category: muscle relaxants. thumbnail sketch: generic lioresal is used for treating order baclofen online with no 

Więcej informacji na stronie http://zsllesko.pl/bip/

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress