Komunikat – zawiadomienie o wywiadówce – sala gimnastyczna « Zespół Szkół Leśnych w Lesku – Zapraszamy
Rekrutacja

Komunikat – zawiadomienie o wywiadówce – sala gimnastyczna

Dyrekcja Zespołu Szkół Leśnych w Lesku informuje, że w dniu 01 luty 2020r. o godzinie 10.00 na sali gimnastycznej ZSL rozpocznie się wywiadówka śródokresowa dla klas I – IV. Natomiast o godzinie 9.30 odbędzie spotkanie zorganizowane dla rodziców i uczniów klas maturalnych. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress