Zawiadomienie o wywiadówce « Zespół Szkół Leśnych w Lesku – Zapraszamy
Rekrutacja

Zawiadomienie o wywiadówce

Pragniemy poinformować Państwa, że wywiadówka w Technikum Leśnym w Lesku odbędzie się w dniu 26.01.2019r. (sobota) o godz. 10.00. Rodziców/prawnych opiekunów zapraszamy na zebranie w klasach z wychowawcami poszczególnych oddziałów. Spotkanie Rady Rodziców w auli TL Lesko przewidziane jest na godzinę 9.30. Pomiędzy 9.00 a 13.00 konsultacje z wychowawcami Internatu. Zapraszamy


 

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress