Zawody w piłce nożnej- Bircza « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Zawody w piłce nożnej- Bircza

Dnia 17 maja na Orliku w Birczy piłkarze ZSL w Lesku rywalizowali w zawodach Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej. Zgłosiło się 4 szkoły tj. Zespół Szkół w Birczy, Zespół Szkół Leśnych w Lesku, Zespół Szkół w Nienadowej oraz Liceum Ogólnokształcące w Dubiecku. Na zawodach wystąpiliśmy w 6 osobowym składzie; Radosław Blat, Adam Przybysz, Marcin Wasyliszyn, Dawid Pankiewicz, Dawid Nawrot i Dawid Bieryło. Zespół rozegrał trzy mecze zwycięskie Jako pierwsi zagraliśmy  z zespołem Szkół w Nienadowej w którym końcowy wynik wynosił 4:0 . Drugi mecz z Liceum Ogólnokształcące w Dubiecku zakończyliśmy wynikiem 7:0.

Finałowe zmagania z gospodarzem turnieju uwieńczyliśmy wynikiem 4:3. Po trzech meczach nasz zespół okazał się najlepszy z kompletem zwycięstw i zajął 1 miejsce.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress