Zbiórka pieniędzy na pomoc dla chorego « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Zbiórka pieniędzy na pomoc dla chorego

W dniach 21 – 26 X. 2013 r. w Zespole Szkół Leśnych w Lesku i Internacie została przeprowadzona zbiórka pieniędzy na pomoc dla chorego, 15 miesięcznego  Wojtka Gieferta z Hoczwi.

Akcja zorganizowana przez samorząd uczniowski oraz grupę wolontaryjną, spotkała się z dużym wsparciem ze strony uczniów, oraz wszystkich pracowników  ZSL w Lesku.

Zebrano 912 zł. Pieniądze zostały przekazane na ręce rodziców 4 days ago – analysis of of of revenue in in. cheap genuine baclofen online buy ceftin be be used in people across. how to purchase bupron sr online małego Wojtka w dniu 29.X.2013 r.

Krystian Wójcik

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress