Żegnaj Szkoło! « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Żegnaj Szkoło!

Drodzy  Maturzyści ! To już wasze ostatnie chwile w tej Szkole , dlatego w imieniu swoim  i Koleżanek i Kolegów klas trzecich gratuluję Wam ukończenia klasy czwartej, tym samym ukończenia nauki w Technikum Leśnym w Lesku. Życzę Wam spełnienia najskrytszych marzeń, pogody ducha, wytrwałości w dążeniu do swoich upragnionych celów. Mam nadzieję, że będziecie  miło wspominać tę Szkołę , gdyż jest ona tego warta.

Gdy ja ją za rok ukończę, będę ją na pewno dobrze wspominał, ponieważ  to są ostatnie chwile nieprzejmowania  się dorosłością. Pomimo trudnej sytuacji, w której wszyscy się znaleźliśmy, dla Was i dla Waszych Wychowawców wielkie, wielkie brawa! za szczęśliwe zakończenie nauki w Naszej Szkole. Niech Wam się wiedzie!

W dniu 09.06.2020po egzaminie maturalnym  z matematyki o godzinie 13:00 odbyło się uroczyste pożegnanie Uczniów klas IV .  Z powodu trudnej sytuacji, w związku z epidemią COVID 19,   w maseczkach , rękawiczkach i bezpiecznej odległości,  uroczystość pożegnania była skromna.

Nie było części artystycznej, jak co roku przygotowywanej przez klasy trzecie, nie mogli być z nami Rodzice, młodsze klasy jak i wszyscy Nauczyciele. Obecni na sali byli: Uczniowie klas IV-tych, Pani Dyrektor Jadwiga Szylak, Pan Wicedyrektor Janusz Leszczyński, Wychowawcy klas IV- Pani Beata Brajewska i Pan Robert Benewiat, Wychowawcy klas III – Panowie: Marian Gawlik i Lesław Dobosz, oraz Nauczyciele w osobach: Pani Agnieszka Węglicka- opiekunka Honorowego Krwiodawstwa, Pani Aleksandra Otta – opiekunka SU, Pan Gracjan Fara- kierownik szkolenia praktycznego i jednocześnie reprezentant Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZSL w Lesku, Pan Krystian Wójcik- reprezentujący ZLP w RP. Pomimo tych okoliczności pożegnanie  się udało.

Było przemówienie Pani Dyrektor  i wystąpienie Gracjana Ochenduszko, który reprezentował klasy III  oraz młodsze roczniki Uczniów naszej Szkoły. Zostały wręczone nagrody za zasługi, takie jak: wysoka średnia końcowo roczna, zaangażowanie w życie Szkoły i Internatu, zachowanie i krwiodawstwo. Nagrodami uhonorowano także Członków Zespołu Sygnalistów Myśliwskich, którzy kreowali pozytywny wizerunek Szkoły nie tylko w regionie Podkarpacia, ale i w Polsce, zajmując czołowe miejsca w konkursach sygnalistyki myśliwskiej (Maciej  Drążek, Hubert Maślany, Hubert  Karbowniczyn i Jan  Rawiak).

Nagrody otrzymali:

Klasa IV a:

Odznakę „Za szczególne osiągnięcia w nauce” PRIMUS INTER PARES otrzymali:

Barbara Patulak – srebrna

Sylwia Sopel – brązowa

Justyna Typer – brązowa

Marek Jarosz –brązowa

Nagrody z Nadleśnictwa za zaangażowanie w praktyczną naukę zawodu otrzymali: Dawid Bieleń i Hubert Karbowniczyn

Nagrody książkowe za min. bardzo dobre wyniki w nauce, udział w konkursach i akademiach, wzorowe wywiązywanie się z obowiązków szkolnych otrzymali:

Barbara Patulak, Szymon Penar, Jan Gzowski, Marek Jarosz, Paweł Raś, Sylwia Sopel, Karol Starakiewicz, Klaudia Fitkowska, Justyna Typer, Michał Tatarski

Klasa IV b:

Nagrodę pieniężną za najlepsze wyniki z przedmiotów zawodowych otrzymali: Maciej Drążek i Hubert Maślany.

Nagrodę pieniężną ufundowaną przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZSL za szczególny wkład na rzecz rozwoju ZSL otrzymał Hubert Maślany.

Odznaki za szczególne osiągnięcia w pracy na rzecz Szkoły otrzymali: Hubert Maślany, Maciej Drążek i Gabriel Kozioł.

Odznakę „Za szczególne osiągnięcia w nauce” PRIMUS INTER PARES otrzymali:

Hubert Maślany – złota

Bartosz Wrzecionko – srebrna

Kacper Gałek – brązowa

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Aleksandra Jaromi, Hubert Maślany oraz Maciej Drążek.

Nagrody ufundowane przez Nadleśnictwo Lesko, Radę Rodziców, Szkołę i Internat ZSL  za wzorowe zachowanie, wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia otrzymali:

Aleksandra Jaromi, Hubert Maślany, Maciej Drążek, Michał Hop, Jan Rawiak, Gabriel Kozioł, Kacper Gałek, Anna Giera, Andżelina Wermińska, Roksana Franków, Jakub Jendo, Karolina Tchoryk  oraz Bartosz Wrzecionko

Na zakończenie  podziękowania złożyli Przedstawiciele klas IV. Wychowawcy Klas IV zostali  w sali gimnastycznej, aby rozdać świadectwa i osobiście pożegnać się ze swoimi Wychowankami.

Gratulujemy wszystkim i życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych!

Darz Bór!

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress