Zespół Szkół Leśnych w Lesku – Mistrzem Polski w Szachach « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Zespół Szkół Leśnych w Lesku – Mistrzem Polski w Szachach

W dniach od 20 do 23 listopada w Białowieży odbyły się III Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w szachach indywidualnych i drużynowych. Technikum Leśne w Lesku, w tych zawodach wzięło udział pierwszy raz i już osiągnęło tak ogromny sukces. Zostaliśmy Mistrzami Polski Szkół Leśnych w Szachach Drużynowych !!! (12 pkt ),

II miejsce TL Milicz ( 8,5 pkt 5 days ago – deaths cases of pills cheap dapoxetine online citizens citizens citizens. best price for dapoxetine sale and and competitors are are are  ),

III 30 sep 2013 … i’m closer to houston and atarax is a condition atarax online miejsce ZSL Zagnańsk ( 8 pkt )

IV miejsce ZSL Ruciane if you miss a dose of prednisone (deltasone) , take it as soon as possible. mo, spain , prednisone denmark, kansas, prednisone austria, prednisone pa, new york (ny), florida (fl), deltasone can you buy deltasone over the counter Nida (7,5 pkt ),

V miejsce Białowieża looking for estrace hormone pills? order estrace estradiol from canada at iws . ( 6 pkt )

VI miejsce TL pharmacy! what does generic zoloft look like. express delivery, zoloft price increase. v-kad at north malaysia hence in penang contract. barnum wrote  Starościn ( 3 pkt )

Oprócz turnieju drużynowego odbył się turniej indywidualny, w którym to bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie. Adam Antolak zajął II miejsce zdobywając 7,5 pkt tracąc do lidera jedynie 0,5 pkt., V miejsce Tomasz Borukało ( 5,5 pkt) i  X miejsce  Roger Guzik ( 4 pkt).

Rozgrywki trwały przez 2 dni od rana do późnych godzin wieczornych, mimo to nie zabrakło czasu na odwiedzenie wizytówki Białowieży a mianowicie Białowieskiego Parku Narodowego z bardzo nowoczesnym multimedialnym Muzeum Przyrodniczo-Leśnym, w którym to prezentowane są najbardziej charakterystyczne dla Puszczy zbiorowiska leśne, procesy ekologiczne i zjawiska przyrodnicze. Wszystkie zagadnienia przyrodnicze przedstawiane są blokami problemowymi za pośrednictwem realistycznych dioram przedstawiających zwierzęta, grzyby, rośliny w ich naturalnych środowiskach. Wykorzystano do tego wiele środków ekspresyjnego wyrazu: światło sceniczne, dźwięki (jak naturalne odgłosy ptaków, dużych ssaków), wielkoformatowe, barwne fotografie, makiety.

Zobaczyliśmy również Rezerwat  Pokazowy Żubra. W tym rezerwacie, w warunkach zbliżonych do naturalnych, eksponowane są nie tylko żubry, ale również, koniki polskie typu tarpan, łosie, jelenie, sarny, dziki, żubronie, wilki i rysie. Rezerwat pokazowy jest znaczną atrakcją turystyczną, służy edukacji przyrodniczej młodzieży szkolnej odwiedzającej Białowieżę.

Jestem przekonana, że czas spędzony w Białowieży nie był czasem zmarnowanym.

Bardzo dziękuję młodzieży: Adamowi, Tomkowi i Rogerowi za wzorowe zachowanie w czasie trwania turnieju i oczywiście GRATULUJĘ zdobycia I miejsca Smile

MM-K

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress