Zespół Szkół Leśnych w Lesku nominowany do „Kuźni” « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Zespół Szkół Leśnych w Lesku nominowany do „Kuźni”

W poniedziałek 15 czerwca na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nominacji XV edycji programu społecznego Mistrz Mowy Polskiej buy dapoxetine 30 mg pills in uk . men’s health. erection packs, dental whitening, visa, personal care. http://www.mistrzmowy.pl. Wśród nominowanych do tego prestiżowego tytułu znalazły się takie znakomitości jak: Dorota Segda, Grzegorz Miecugow i Magdalena Zawadzka. Smile W kategorii Kuźnia Mistrzów Mowy Polskiej nominację otrzymał Zespół Szkół Leśnych w Lesku.

Szkoła ta, w swojej ponad 130-letniej tradycji kształcenia kadr dla leśnictwa, w sposób szczególny dba o kulturalny rozwój młodych ludzi. Owocuje to wieloma sukcesami uczniów w konkursach literackich i krasomówczych różnych szczebli.

nov 18, 2013 – buy baclofen online prescription effect, 10mg without for with, delivery no overnight prescription, wire (us) overnight , cheap baclofen uk , drug 
buy estrace online, buy estradiol tablets online, buy estrace ointment uk. price generic estrace tablets diane 35 ethinyl estradiol estradiol 2mg dosage.

Są oni laureatami Międzynarodowego Konkursu w Golubiu-Dobrzyniu, co roku nagradzani są w konkursie „Bajarze z Leśnej Polany” w Gołuchowie. Wśród młodych adeptów leśnictwa są także talenty poetyckie i aktorskie. Dwóch absolwentów szkoły zostało uhonorowanych tytułem Mistrza Mowy Polskiej.

Głos w plebiscycie można oddać na stronie: http://www.mistrzmowy.pl w zakładce Kuźnia Mistrzów Mowy Polskiej, gdzie wśród pięciu nominowanych instytucji jest Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Zapraszamy do głosowania!

Organizatorami plebiscytu są: Akademia Mistrzów Mowy Polskiej, Stowarzyszenie Solidna Firma oraz Redakcja Magazynu Konsumenta Solidna Firma.

Dyrektor Szkoły

buy fluoxetine online, fluoxetine hcl 40 mg side effects, fluoxetine hcl 30mg. mgr Jadwiga Szylak

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress