ZSL Lesko u Franciszkanów w Sanoku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

ZSL Lesko u Franciszkanów w Sanoku

W dniu 19.01.2014r w kościele o.o. Franciszkanów w Sanoku zespół muzyczny i sygnaliści ZSL w Lesku uświetnili swoją oprawą muzyczną msze święte o 9 15 , 10 30 , 12 00 . Po mszach odbył się koncert kolęd w wykonaniu zespołu wraz z opiekunem Tadeuszem Mroczkowskim w składzie:

1. Barbara Galant
2. Dominika Mleczko
3. Ewa Kamińska
4. Grzegorz Budziak
5. Norbert Faliszak
6. Hubert Dydyński
7. Sebastian Zygora
8. Sylwester Fańczak

oraz sygnaliści prezentowali sygnały myśliwskie w składzie:

1. Marek Glica
2. Maciek Atemborski
3. Darek Marciniec
4. Artur Drażek

Dyrekcja ZSL w Lesku wyraża wdzięczność o.o. Franciszkanom w Sanoku za możliwość dec 25, 2014 – buy cheap generic baclofen online without prescription class drugs, and how these medications will affect buy baclofen online canada find uświetnienia nabożeństwa i zaprezentowania się naszych uczniów. Składamy również podziękowania za okazaną wobec nas gościnność.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress