ZSL na obchodach Dni Leska « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

ZSL na obchodach Dni Leska

W dniu 20.05.2016r. Zespół Szkół Leśnych uczestniczył w obchodach Dni Leska. Cała zabawa rozpoczęła się od przemarszu ulicami miasta  dzieci i młodzieży szkół leskich na Rynek. Tam oficjalnie Pani Burmistrz Barbara Jankiewicz przekazała uczniom klucz do bram miasta i zaprosiła młodzież do Ratusza. Po oficjalnej części rozpoczął się konkurs na Piosenkę o Lesku.

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła została doceniona przez jury i zajęła w tym konkursie I miejsce.

Skład zespołu:

Alicja Łukasiewicz: wokal oraz tekst piosenki

Norbert Faliszek: wokal, gitara

Sebastian Zygora, Hubert Dydyński: klawisze

Paweł Mroczek: perkusja

Sylwester Feńczak: saksofon

Jan Polaczek: puzon

Pan Tadeusz Mroczkowski: trąbka

Wszystkim uczniom dziękujemy i GRATULUJEMY talentu.

Serdeczne podziękowania dla Pana Tadeusza Mroczkowskiego, który rewelacyjnie  przygotował zespół do występu, dziękujemy również uczniom: Alicji Krawiec i Hubertowi Strusiewiczowi  za udział w konkursie na przebranie ” Postać z filmu” oraz sygnalistom Bartkowi Biłasowi, Arturowi Niemcowi i Janowi Polaczkowi, którzy swoją grą urozmaicili przemarsz dzieci i młodzieży na leski Rynek.

Dziękujemy młodzieży z klasy I za wzorowe zachowanie i dobrą zabawę oraz wszystkim którzy pomogli w przygotowaniach 🙂

SU

Jedna odpowiedź do “ZSL na obchodach Dni Leska”

  1. paula pisze:

    hej piekna lasko na 15 zdj kolo p burmistrz

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress