Żubr w NBP « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Żubr w NBP

19 marca br. w rzeszowskim oddziale NBP odbyło się otwarcie wystawy „Żubr i inne zwierzęta chronione w filatelistyce i  numizmatyce polskiej”. Wystawa jest przyczynkiem do emisji monety kolekcjonerskiej z żubrem, która ukaże się w listopadzie br. w serii  „Zwierzęta świata”

Rok 2013 to 50-lecie bytności żubrów w Bieszczadach. Zorganizowana przez NBP wystawa wpisuje się w działanie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie na rzecz obchodów Karpackiego Roku Żubra.

buy baclofen online, buy generic baclofen , generic baclofen identification. diclofen baclofen cyclobenz tetra bulario sustained release tablet . how much  feb 21, 2011 – buy baclofen online c o d buy baclofen cheap buy baclofen liverpool gb buy baclofen over the counter cheap baclofen no script. baclofen

Autorem wystawy jest  ks. Marek Dyło. O ciekawej historii żubrów w Bieszczadach opowiadał dr Edward Marszałek, rzecznik RDLP w Krośnie.

Wernisaż uświetnił koncert muzyki myśliwskiej w wykonaniu Zespołu Sygnalistów z naszej szkoły.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress