Żubry w Karpatach « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Żubry w Karpatach

5 września 2013 roku w Czarnej Górnej k/Ustrzyk Dolnych w ośrodku Perła Bieszczadów odbyła się konferencja międzynarodowa na temat największego ssaka Europy – żubra. Prowadziła ją prof. dr hab. Wanda Olech – Piasecka. Przedstawicielem naszej szkoły na tej konferencji była Pani Dyrektor Jadwiga Szylak. Zaś później, w godzinach wieczornych, podczas rozdania statuetek żubrów, aby uświetnić tą uroczystość Zespół Sygnalistów Myśliwskich.

pharmacy rewards & more. buy dapoxetine online . dapoxetine is used as a treatment for premature ejaculation. cheap dapoxetine!

Warto podkreślić międzynarodowy charakter tego przedsięwzięcia, ponieważ do Czarnej zjechały się delegacje z Czech, Niemiec czy też odległej Rosji.

buy baclofen online. in stock – same day worldwide shipping. money back guarantee. buy cheap generic or brand baclofen online. no rx. save up to 80 % Kaja Hrabal

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress