Absolwenci kontra uczniowie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Absolwenci kontra uczniowie

W dniu 29.10.2014r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Leśnych w Lesku odbył się mecz towarzyski w piłkę siatkową, ABSOLWENCI kontra UCZNIOWIE ZSL. Mecz po zaciętym pojedynku zakończył się wygraną absolwentów 3:2.

Składy drużyn

ABSOLWENCI: Bajda Jarek, Barszcz Bogusław, Grządziel Patryk, Lech Krzysztof, Kopczak Damian

UCZNIOWIE : Drążek Artur, Glica Marek, Płaza Grzegorz, Lisze Aleksander, Marciniec Dariusz, Zygora Sebastian, Kłys Kinga, Chruściel Krzysztof, Tańcula Konrad.

Dziękuję za wyslany: 2012-11-28, 10:26 baclofen buy online? buy one dose oral baclofen click here to order cheapest generic baclofen online >> generic lioresal pomoc Martynie Czemerys, Kamili Cynk i Januszowi Dutkowskiemu

Wszystkim dziękuję za udział i za sportową rywalizacje a absolwentom za to, że tak chętnie nas odwiedzają.

MM-K

cheapest prices pharmacy. where to purchase prednisone . next day delivery, order prednisone online.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress