„…aby język giętki…” – spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

„…aby język giętki…” – spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem.

12 czerwca w BDK w Lesku w ramach Bieszczadzkiego Lata z Książką młodzież TL miała przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z prof. Jerzym Bralczykiem –wybitnym językoznawcą, wykładowcą w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz w Instytucie Dziennikarstwa  order lioresal baclofen prescription lioresal buy lioresal 20 ml ampules order lioresal manufacturer lioresal buy buy lioresal uk order lioresal ( baclofen ) lioresal Uniwersytetu Warszawskiego.

apr 28, 2014 – order baclofen online without prescription buy baclofen online – baclofen buy baclofen online without a prescription * baclofen from mexico 

Wspólnie z profesorem mogliśmy zastanawiać się nad faktycznym znaczeniem słów, nad ich wieloznacznością i zastosowaniem. „Obracanie” słów jest pasją profesora. Potrafi w sposób anegdotyczny i z dużym poczuciem humoru „drążyć” słowa i „przewiercać”  je na wskroś. Na koniec prof. dokonał wpisu w Kronice Szkoły.

see if you can save. buy dapoxetine with paypal . dapoxetine is used as a treatment for premature ejaculation. get dapoxetine online.

Spotkania z pisarzami, dziennikarzami i innymi twórcami kultury w ramach Bieszczadzkiego Lata z Książką zainaugurowane zostały pod pomnikiem Książki w Lesku – jedynym takim w Polsce. Młodzież naszej szkoły uczestniczyła również w spotkaniu z p. Markiem Krajewskim – autorem kryminałów.

W spotkaniach wzięli udział: Aleksander Lisze, Grzegorz Płaza, Weronika Wójcik, Natalia Szalecka, Daria Szalecka, Sebastian Wójcik, Lukasz Hawranik, Monika Juda, Łucja Janeczko, Magdalena Mastalerz i Karolina Doniec.

B. B.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress