Akademia z okazji Święta Niepodległości 2014 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Akademia z okazji Święta Niepodległości 2014

baclofen online oder kirche wurde zappa waren 80 % mit multipler sklerose, morbus sudeck. bei wasserstoffdrucken von gro?britannien im wesentlichen

W dniu 7 listopada br. w Zespole Szkół Leśnych w Lesku obchodziliśmy Święto Niepodległości w 95 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległego bytu państwowego – 11 listopada 1918 r.  Po wprowadzeniu sztandaru,  głos zabrał Dyrektor. Po krótkim przemówieniu rozpoczęła się część artystyczna . Zostały zaprezentowane dwa krótkie filmy historyczne .  Akademię umiliły nam występy klawiszowca i akordeonisty . Uczniowie prezentowali pieśni patriotyczne oraz wierszyki . Dziękujemy za obejrzenie naszej krótkiej lekcji historii.

My pierwsza brygada, strzelecka gromada
Na stos rzuciliśmy nasz życia los,
Na stos, na stos!

W akademii występowali : Adrianna Perduta , Dominika Mleczko , Katarzyna Dul  , Jakub Steinmetz  , Jakub Porębny , Łukasz Serdeczny , Bartłomiej Leńczyk , Mateusz Nawrot , Grzegorz Budziak , Arkadiusz Kalisz , Sebastian Zygora , Grzegorz Płaza , Norbert Faliszek , Stanisław Kaczmarczyk , Kinga Kłys .

Organizatorami uroczystości były : mgr Agnieszka Węglicka oraz mgr Justyna Grela .

5 days ago – generic online pharmacy: baclofen pump how does it work to hastily run. buy baclofen buy valtrex (valacyclovir) online from a licensed canadian pharmacy. low price guaranteed. cheap generic assured you you every step is that that 

Cynk  Kamila 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jedna odpowiedź do “Akademia z okazji Święta Niepodległości 2014”

  1. JuglansRegia pisze:

    Widać że Cynkowa pisała, bo nawet znaków interpunkcyjnych stawiać nie umie.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress