Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Dnia 8 listopada 2013 r. społeczność Technikum Leśnego w Lesku uczestniczyła w szkolnych obchodach Święta Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji uczniowie, pod okiem opiekunów, przygotowali specjalny program artystyczny. Zawierał on informacje dotyczące najważniejszych faktów związanych z historią Polski. Wystąpienia przeplatane były inscenizacjami  i pieśniami patriotycznymi śpiewanymi przy akompaniamencie zespołu muzycznego.

Szczególną uwagę zwróciła bardzo dobra gra aktorska uczniów oraz zaangażowanie naszych muzyków –akordeonisty i klawiszowca.

Dziękujemy wszystkim, szczególnie młodzieży za przygotowanie tej cennej lekcji historii.

sep 18, 2014 – creating campaign images that buy generic fluoxetine online no prescription positively brand new feature films, using the best, most inspired 

DDJ

do doctors in usa prescribe baclofen generic baclofen pharmacies can you get baclofen without prescription baclofen order baclofen online buying

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress