Ćwiczenia bojowe- Jankowce 2016 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Ćwiczenia bojowe- Jankowce 2016

15 czerwca br. grupa młodzieży klas pierwszych z naszego technikum po raz kolejny odwiedziła poligon paintballa w Jankowcach. W tym roku odważyły się również dziewczyny. Grupa została podzielona na dwa zespoły, które musiały ze sobą rywalizować. Zabawy polegały m.in. na zdobyciu flagi przeciwnika lub po prostu na pokonaniu drużyny rywali w jak najszybszym czasie.

Nie obeszło się bez siniaków, lecz wizja zwycięstwa uśmierzała ból. Po ponad dwugodzinnej rywalizacji wszyscy byli bardzo zmęczeni, lecz z uśmiechem na twarzach, zapominając o konkurencji zasiedli wspólnie do ogniska dzieląc się wrażeniami.

Cały potrzebny sprzęt i umundurowanie zapewnił organizator wraz ze świetnym torem z okopami i różnego rodzaju przeszkodami. Podziękowania należą się również prof. Benewiatowi za przygotowanie wyjazdu i udział w zabawie.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress