Do szkoły wrócić czas… « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Do szkoły wrócić czas…

atarax is an antihistamine. this medicine is used for the treatment of allergy symptoms. it is also used to treat anxiety and tension. this medicine can be used in… generic atarax

W poniedziałek 1 września uczniowie Zespołu Szkół Leśnych powitali nowy Rok Szkolny 2014/15. Inauguracja roku szkolnego poprzedzona była mszą świętą w kościele parafialnym w Lesku. Następnie w sali gimnastycznej ZSL zaproszeni Goście, Uczniowie, Rodzice i Grono Pedagogiczne zostali uroczyście powitani przez Panią Dyrektor mgr Jadwigę Szylak.

buy fluoxetine online, prozac costco, cost of prozac without insurance.

Pani Dyrektor odczytała dwa listy z okazji uroczystości rozpoczęcia Roku Szkolnego.  Pierwszy z nich skierował  Podsekretarz Stanu Główny Konserwator Przyrody w Ministerstwie Środowiska Pan Piotr Otawski, w którym to życzył młodzieży, aby szkoła stała się miejscem nie tylko nauki, ale także miejscem przygód, zawiązywania przyjaźni, budowania dobrej atmosfery i rozwijania zainteresowań. Drugi list, od Przewodniczącego  Komisji Oświaty w Starostwie Powiatowym w Lesku Pana Mieczysława Fedorowicza, zawierał życzenia sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

where to buy fluoxetine online | usa canada uk | buy online without prescription . low prices, fast delivery and secure online processing.

Na uroczystość przybył  Nadleśniczy Nadleśnictwa Lesko Pan mgr inż. Józef Kosiba, który w imieniu swoim i Pana Bogusława Famielca  Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych życzył uczniom radosnej, twórczej pracy, maturzystom zdania egzaminu dojrzałości oraz egzaminów zawodowych, nauczycielom sukcesów w przygotowaniu kolejnego pokolenia leśników polskich.

Po uroczystości uczniowie rozeszli się do swoich klas na pierwsze w tym roku spotkanie z wychowawcami.

Marta Michalska-Konik

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress