Drzewo roku 2015 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Drzewo roku 2015

Szanowni Państwo,  looking for cheap baclofen? not a problem! click here to buy baclofen baclofen – order online now! if you would certainly such as to get additional facts Dąb „Jan” rosnący w parku-arboretum Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie kandyduje do tytułu: Drzewo Roku 2015. Ten imponujący okaz zachwyca swoim wyglądem o każdej porze roku i dnia. Goszczący w Gołuchowie turyści już się o tym przekonali, a Tym, którzy jeszcze nie widzieli „Jana” prezentujemy jego majestatyczną sylwetkę, zapraszając jednocześnie do wizyty w Ośrodku Kultury Leśnej.

Dąb „Jan” jest jednym z szesnastu kandydatów ubiegających się o tytuł Drzewa Roku 2015. Został określony jako Drzewo z rekordem, gdyż to właśnie w jego bliskim sąsiedztwie został pobity rekord Guinnessa w kategorii „Największe zgromadzenie ludzi przebranych za drzewa”. Ma 250 lat, a szerokość jego korony sięga 30 metrów.

Głosowanie na Drzewo Roku 2015 trwa przez cały czerwiec na stronie www.drzeworoku.pl 

Zbierzmy siły i zagłosujmy! Dąb „Jan” niewątpliwie zasługuje na tytuł Drzewa Roku 2015.

Dąb Jan

Joanna Zalejska-Niczyporuk

specjalista

w Dziale Edukacji i Informacji

Ośrodek Kultury Leśnej

buy estrace online from our online drugstore in canada .
jan 1, 1970 – where can i order fluoxetine without prescription in canada can i buy generic fluoxetine online no prescription needed in uk; buy 

ul. Działyńskich 2

63-322 Gołuchów

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress