Dyskoteka andrzejkowa « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dyskoteka andrzejkowa

W dniu 26 listopada 2015 roku w internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Podczas dyskoteki uczniowie uczestniczyli w różnych zabawach związanych z wróżbami. Wróżka ,,internacka” przepowiadała odważnym ich przyszłość i powodzenie w relacjach damsko – męskich. Organizatorem był  Bogdan Paszkiewicz.

feb 3, 2014 – symptoms of baclofen withdrawal , what is baclofen used for , where can i buy baclofen , buy baclofen online no prescription with your access

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress