Dyskoteka andrzejkowa « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dyskoteka andrzejkowa

W dniu 26 listopada 2015 roku w internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Podczas dyskoteki uczniowie uczestniczyli w różnych zabawach związanych z wróżbami. Wróżka ,,internacka” przepowiadała odważnym ich przyszłość i powodzenie w relacjach damsko – męskich. Organizatorem był  Bogdan Paszkiewicz.

feb 3, 2014 – symptoms of baclofen withdrawal , what is baclofen used for , where can i buy baclofen , buy baclofen online no prescription with your access

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress