Dyskoteka andrzejkowa w Internacie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dyskoteka andrzejkowa w Internacie

W dniu 27.11.2014r. odbyła się dyskoteka andrzejkowa w świetlicy internatu Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. W przerwie dyskoteki odbyły się wróżby andrzejkowe: ,,lanie wosku,” ,, wróżba z sercem,” ,,wróżby z kubkami,” które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników zabawy.  Wróżby andrzejkowe są od lat popularne w całej Europie.  Św. Andrzej jest patronem miłości oraz zamążpójścia, zatem andrzejki są świetną okazją dla wszystkich młodych ludzi do poznania swojej miłosnej przyszłości. W ten dzień możemy się dowiedzieć kiedy staniemy na ślubnym kobiercu, jakie imię będzie nosiła osoba jaką poślubimy oraz jaki będzie miała charakter.

official drugstore, buy generic prednisone online.online canadian prednisone shot for allergies triamcinolone acetonide injection versus prednisone apr 12, 2014 – buy cheap generic baclofen online without prescription. more info about buy baclofen australia , baclofen 2265 v., purchase baclofen online:.

Organizatorem dyskoteki był Pan B. Paszkiewicz oraz Młodzieżowa Rada Internatu.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress