Dzień Chłopaka « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dzień Chłopaka

Dnia 30.09.2015r w naszym internacie obchodzony był Dzień Chłopaka. online pharmacy no rx buy dapoxetine online cheap dapoxetine in las vegas nevada usa discount prices dapoxetine for sale without prescription  Dziewczęta przygotowały część artystyczną życząc uśmiechu, radości, samych dobrych ocen a przede wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń oraz zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy na dyskotece.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress