Dzień Kobiet « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dzień Kobiet

7 marca 2014 roku obchodziliśmy w Naszej Szkole „Dzień Kobiet”. Z tej okazji został zorganizowany apel oraz uroczysta akademia. Po krótkim przedstawieniu historii Międzynarodowego Dnia Kobiet, cała Społeczność Uczniowska była świadkiem humorystycznego przedstawienia pt. „Radiowęzeł”, zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski.

Następnie przebrani za dziewczęta chłopcy z klas I, zaprezentowali układ taneczny. W uroczystości związanej z tym dniem, brał również udział nasz szkolny Zespół Muzyczny, prowadzony przez Pana T.Mroczkowskiego.

nov 21, 2014 – cheap medication : buy estrace online uk online drugstore, top quality medications buy zithromax z pack online low prices, quality generics 

Po przedstawieniu, wszystkim Paniom z Naszej Szkoły zostały wręczone kwiaty.

Wszystkim chłopakom biorącym udział w przedstawieniu serdecznie dziękujemy.

 Kaja Hrabal

azithromycin buy online uk buy zithromax  

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress