Dzień Kobiet 2015 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dzień Kobiet 2015

W poniedziałek 9 marca 2015 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Młodzieżowej Rady Internatu wręczali wszystkim Paniom kwiaty zapraszając na wieczorny program artystyczny do Internatu.

Występ rozpoczął się od odegrania przez Karolinę Doniec, Grzegorza Płazę i Olka Lisze fragmentu „ Ślubów Panieńskich” A.Fredry. Scena ta była nagrodzona w V Konkursie Humanistycznym w Zagnańsku i doskonale wpisała się temat uroczystości pt. „Być kobietą”. Uczniowie w humorystycznych scenkach przedstawili jak świętowano Dzień Kobiet w różnych epokach począwszy od Adama i Ewy a kończąc na czasach współczesnych.

jun 12, 2012 – buy retin-a without prescription overnight delivery from canada generic estrace vaginal cream, by july, 1945, where can i buy estrace

Na koniec były piękne życzenia i słodki upominek.

Dziękujemy uczniom z klasy I i II  za zaangażowanie i przygotowanie uroczystości.

buy azithromycin online uk buy zithromax online

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress